PANINI FIFA 365 ADRENALYN XL™ 2023

Official Trading Cards

 

Świętujemy ósmą rocznicę PANINI FIFA 365 ADRENALYN XL™, najbardziej spektakularnej kolekcji kart w historii! Co dla Was mamy? Oczywiście TEAM MATES, fundament każdej kolekcji ADRENALYN XL™, która w tym roku obejmuje także karty CAPTAINS. Warto też poczuć potrójny efekt kart SECOND SKINS, CLUB BADGES i LINE-UPS, które po ułożeniu w albumie wyglądają wprost spektakularnie. Nie można też zapomnieć o klasycznych kategoriach z kolekcji: TITANS, MAGICIANS, DOMINATORS oraz FANS’ FAVOURITES. To już wszystko? Nie ma mowy! Są jeszcze najlepsi bramkarze (TOP KEEPERS), najbardziej obiecujący młodzi zawodnicy (RISING STARS) oraz obowiązkowi GAME CHANGERS, a także nowe karty GIANTS – umieść je wszystkie w albumie obok siebie, aby odkryć niespodziankę! A teraz przejdźmy do najbardziej unikatowych kart w kolekcji: TOP MASTERS, dekorowanych w tym roku nadrukowanymi autografami graczy, oraz INVINCIBLE, które znaleźć jest tak samo trudno, jak pokonać w meczu. W końcu ostatnia ekscytująca kategoria: Karty MOMENTUM, absolutnie niezwykle. Adrenalyn XL™…z miłości do gry!

Produkty dostępne w kolekcji:

  • MEGAZESTAW STARTOWY oprócz albumu do przechowywania kart oraz przewodnika po grze zawiera 18 kart w 3 saszetkach, 2 karty z limitowanej edycji, 1 kartę COIN do wykorzystania w grze on line oraz 1 kartę XXL z limitowanej edycji.
  • SASZETKI Z KARTAMI: w każdej saszetce znajduje się 6 kart z nadrukowanymi, unikalnymi kodami, dzięki którym można zbudować wirtualną kolekcję, stworzyć własną drużynę marzeń i rozgrywać mecze online z innymi kolekcjonerami na stronie internetowej www.paniniadrenalyn.com lub poprzez darmową aplikację.
  • PUSZKA KOLEKCJONERA a w niej: 54 karty w 9 saszetkach, 1 karta COIN do wykorzystania w grze online oraz aż 3 karty z limitowanej edycji.
  • MINI PUSZKA KOLEKCJONERA znajdują się w niej 24 karty w 4 saszetkach oraz aż 3 karty z limitowanej edycji.
  • BLISTER XXL zawiera 18 kart w 3 saszetkach + 1 kartę z limitowanej edycji XXL.
  • BLISTER GOLD NOWOŚĆ! a w nim: 1 saszetka typu GOLD, zawierająca: 1 saszetkę Premium (10 kart o określonej specyfice), 3 karty z limitowanej edycji Premium, 1 karta  (350).
  • BLISTER Z KARTAMI zawierający 4 saszetki oraz 1 kartę z limitowanej edycji.
  • MULTI-PACK zawierający 6 saszetek z kartami, 1 kartą z limitowanej edycji oraz 1 kartą COIN, do wykorzystania w grze online.
  • SASZETKA FAT PACK NOWOŚĆ!:  24 karty + 2 karty bonusowe

 

 

© FIFA, FIFA’s Official Licensed Product Logos, and the Emblems, Mascots, Posters and Trophies of the FIFA World Cup™ tournaments are copyrights and/or trademarks of FIFA.

Udostępnij: