Panini FIFA World Cup Qatar 2022™ Adrenalyn XL™

Wszyscy z niecierpliwością czekamy na pierwszy gwizdek na rozgrywanym co cztery lata mundialu FIFA World Cup™.To wyjątkowa okazja aby wspólnie z przyjaciółmi oglądać mecze na ekranach telewizorów, ekscytować się najlepszymi zagraniami ulubionych piłkarzy i marzyć o zwycięstwie naszej drużyny narodowej w Mistrzostwach Świata FIFA™!

A tam gdzie jest piłka nożna, jest i PANINI. Startujemy z nową edycją kolekcji Adrenalyn XL™, tym razem poświęconą mundialowi FIFA World Cup Qatar 2022™, jeszcze większą i lepszą od poprzedniej!

Tegoroczna kolekcja Adrenalyn XL™ poświęcona FIFA Mistrzostwom Świata Qatar 2022 bije na głowę wszystkie dotychczasowe edycje. 

FIFA World Cup Qatar 2022™ Adrenalyn XL™ umożliwia każdemu kolekcjonerowi zbudowanie swojej drużyny marzeń w 14 kategoriach, od kart HEROES po superrzadką INVINCIBLE.

A dzięki nowemu oznaczeniu unikalności na dole każdej karty w łatwy sposób można zidentyfikować najcenniejsze kraty w kolekcji.

Produkty dostępne w kolekcji:

MEGAZESTAW STARTOWY: naprawdę jest MEGA! Oprócz albumu do przechowywania kart oraz przewodnika po grze zawiera 16 kart w 2 saszetkach, 2 karty z limitowanej edycji, 1 kartę COIN do wykorzystania w grze on line oraz 1 kartę XXL z limitowanej edycji.

SASZETKI Z KARTAMI: w każdej saszetce znajduje się 8 kart oraz ulotka z kodem, dzięki któremu można zbudować wirtualną kolekcję, stworzyć własną drużynę marzeń i rozgrywać mecz online z innymi kolekcjonerami na stronie internetowej www.paniniadrenalyn.com lub poprzez bezpłatną aplikację

PUSZKA KOLEKCJONERA: ta puszka to prawdziwy skarb każdego kolekcjonera! Mieści się w niej 48 kart w 6 saszetkach, 1 karta COIN do wykorzystania w grze online oraz aż 3 karty z limitowanej edycji w tym 1 karta ekskluzywna, do zdobycia tylko w tym produkcie.

MINI PUSZKA KOLEKCJONERA: niepozorna puszka z bogatym wnętrzem! Znajdują się w niej 24 karty w 3 saszetkach, 1 karta COIN do wykorzystania w grze online oraz aż 2 karty z limitowanej edycji, w tym karta dostępna tylko w tym produkcie.

SASZETKI PREMIUM: każda saszetka zawiera 10 kart o określonej specyfikacji: 5 kart bazowych, 1 karta z limitowanej edycji, spośród ośmiu, które nie są dostępne nigdzie indziej.

ALBUM KOLEKCJONERA: do przechowywania kart zawierający magazyn, opisującym kolekcję i reguły gry.

BLISTER Z KARTAMI: zawierający 3 saszetki oraz 2 karty z limitowanej edycji.

MULTI-PACK zawierający 4 saszetki z kartami, 1 kartą z limitowanej edycji oraz 1 kartą COIN, do wykorzystania w grze online.

Uprzejmie informujemy, że karty o numerach od 442 do 450 nie są zawarte w kolekcji, ponieważ w momencie przekazania kolekcji do druku, nie osiągnięto porozumienia między Panini a New Zealand Football.

Więcej informacji o kolekcji i grze online: 

© FIFA, FIFA’s Official Licensed Product Logos, and the Emblems, Mascots, Posters and Trophies of the FIFA World Cup™ tournaments are copyrights and/or trademarks of FIFA.

Udostępnij: