PANINI FIFA 365 ADRENALYN XL™ 2024

https://adrenalynpf365.com/

Już jest! Moment, na który czekali wszyscy kolekcjonerzy: niezawodnie, jak co roku, prezentujemy to, co najlepsze w światowej piłce nożnej. Wreszcie nadszedł czas na kolekcję PANINI FIFA 365 ADRENALYN XL™ 2024, pełną niesamowitych kart, na które czekaliście.

Zacznijmy od kilku niespodzianek. Sedno kolekcji nadal stanowią karty TEAM MATES (KOLEDZY Z ZESPOŁU), ale teraz w każdym klubie jest ich 12, co daje łącznie 240 kart: to największy zestaw podstawowy, jaki kiedykolwiek oferowaliśmy i prawdziwy trzon zespołu. Na dwóch stronach przeznaczonych dla każdego zespołu pojawiają się dwie nowe kategorie: DOUBLE TROUBLES (PODWÓJNE TARAPATY) to karty specjalne pokazujące, że w jedności siła, a HOMEGROWNS (WYCHOWANKOWIE) to karty zawodników, którzy swoją karierę od dziecka rozwijali w klubie. Ponadto nie lada gratka: w tym roku wracamy z TIME MACHINES (PONADCZASOWYMI), czyli kartami graczy, których obecność na boisku jest równie ważna dziś, jak była 10 lub więcej lat temu, gdy pojawili się na murawie po raz pierwszy.

W kolekcji nie brakuje – rzecz jasna – naszych klasycznych kart. Jeśli poszukujesz zawodników, których nazwiska nie schodzą z ust kibiców, sprawdź karty FANS’ FAVOURITES (ULUBIEŃCY KIBICÓW) oraz CAPTAINS (KAPITANOWIE). Z kolei emblematy stanowiące dumę każdego z klubów znajdziesz na kartach CLUB BADGES (ODZNAKI KLUBOWE). Ale żeby wznieść drużynę o szczebel wyżej, potrzebujesz także kart kolejnego poziomu. Na początek proponujemy Ci karty TITANS (TYTANI), MAGICIANS (MAGICY) oraz DOMINATORS (PRZYWÓDCY) pełne niezwykłych efektów i kolorów oraz dające wiele punktów w grze. Najlepszych golkiperów znajdziesz na kartach TOP KEEPERS (NAJLEPSI BRAMKARZE), a najlepiej rokujące młode talenty w kategorii RISING STARS (WSCHODZĄCE GWIAZDY). A gdy zbierzesz trzy karty GIANTS (GIGANTÓW), czeka Cię niespodzianka!

I wreszcie przechodzimy do najbardziej wartościowych graczy kolekcji: kart TOP MASTERS (NAJWIĘKSI MISTRZOWIE), także i tym razem opatrzonych autografami zawodników, supermocnej karty INVINCIBLE (NIEPOKONANI) oraz bezcennej kategorii MOMENTUM (SIŁACZE). Te karty są tak rzadkie, że połowę frajdy stanowi ich zbieranie!

Gotowy? Otwórz swoją pierwszą saszetkę i rozpocznij przygodę!


Adrenalyn XL™… pasja bez końca


Konkurs Panini Fifa 365 Adrenalyn XL™ 2024

Weź udział w naszym konkursie!


 

© FIFA, FIFA’s Official Licensed Product Logos, and the Emblems, Mascots, Posters and Trophies of the FIFA World Cup™ tournaments are copyrights and/or trademarks of FIFA.

Udostępnij