PEPPA PIG - MOJA ZABAWA

Witamy w świecie Świnki Peppy! Oto jej rodzina, przyjaciele, najlepsza przyjaciółka: Owca Suzy a także miś Teddy – pluszowa maskotka, którą Świnka Pappa zabiera ze sobą wszędzie. Dla Peppy każdy dzień jest pełen przygód i zabawy a przyjaciele są jak tęcza: wprowadzają w życie mnóstwo kolorów. W albumie na naklejki, który wygląda prawie jak prawdziwy album ze zdjęciami do przechowywania wspomnień Świnki Peppy, oprócz miejsc na naklejki, znaleźć można między innymi: zagadki, kolorowanki, rysowanie po śladzie, rozpoznawanie liczb, uzupełnianie drzewa genealogicznego i wiele innych. Ale to nie wszystko! W albumie znajduje się również plakat oraz pudełeczko do samodzielnego złożenia służące do przechowywania kart z kolekcji. Każda saszetka zawiera 4 naklejki oraz 1 kartę Szczęśliwej Rodziny. Do zebrania jest 40 takich kart, którymi można cudownie się bawić.

Więc nie czekaj, załóż kalosze, dołącz do Peppy i pobaw się w kałużach. Gotowi na przygodę? Przyklejaj, rysuj, koloruj, twórz i graj ze Świnką Peppą!

Produkty dostępne w kolekcji:

•    saszetki – w każdej znajdują się 4 naklejki oraz 1 karta. 
•    album na naklejki z plakatem, arkuszem z 6 naklejkami oraz pudełeczko (do samodzielnego złożenia) do przechowywania kart.

Kolekcja dostępna w punktach sprzedaży prasy!

 

 

© PEPPA PIG and all related trademarks and characters TM & © 2003 Astley Baker Davies Ltd and/or Entertainment One UK Limited. HASBRO and all related logos and trademarks TM & © 2023 Hasbro. 
All Rights Reserved. Used with Permission.

Udostępnij