Premier League Adrenalyn XL™ 2024 Starter Pack + 2 pudełka z 36 saszetkami

Starter Pack zawiera album kolekcjonera, planszę do gry, 24-stronicowy magazyn-przewodnik po kolekcji, trzy saszetki, jedną kartę z limitowanej edycji, jedną kartę Golden Baller i jedną kartę COIN do gry online.

49,99 zł
409,27 zł

Rozpocznij w najlepszym stylu nowy sezon, fantastyczną oficjalną kolekcją kart Premier League Adrenalyn XL™ 2024!

Dzięki tegorocznej kolekcji Premier League Adrenalyn XL™ możesz grać w najlepszej lidze na świecie, zbierać jej wyniki i cieszyć się grą jak nigdy przedtem. Do wszystkich Twoich ulubionych klasycznych elementów kolekcji dodaliśmy mnóstwo nowych kategorii kart, obejmujących niesamowite materiały specjalne i nowe informacje na kartach. Nie przegap wyjątkowych, zupełnie nowych kart Golden Baller, teraz posiadających połyskliwą metaliczną powłokę z tyłu i przodu!

Nie ma znaczenia, czy poszukujesz superrzadkich kart, grasz w grę karcianą ze swoimi przyjaciółmi lub w aplikacji Adrenalyn XL™, ta niesamowita kolekcja 468 kart pozwoli Ci dobrze poznać Premier League!  

Zacznij tworzyć swoją kolekcję z niesamowitym Starter Packiem, zawierającym album kolekcjonera, planszę do gry, 24-stronicowy magazyn - przewodnik po kolekcji, trzy saszetki, jedną kartę z limitowanej edycji, jedną kartę Golden Baller i jedną kartę Coin do gry online.
Rozbuduj swoją kolekcję dzięki dwóm pudełkom z 36 saszetkami! Każda saszetka zawiera sześć kart.

  • Typ produktu: Produkty do kolekcjonowania
  • Rok: 2023
  • Język: polski
  • Wnętrza: Kolory
  • Dostępne do dostawy do następujących krajów: Polska
  • Zródło wysyłki: Italy
409,27 zł